ARTISTdirect: Metallica, Asking Alexandria, DevilDriver a další o A7x a HTTK

<- Zpet

ARTISTdirect se zeptal členů Metallicy, Asking Alexandria, DevilDriver, In This Moment, Korn, Tech N9ne a Machine Gun Kelly na jejich názor na album Hail To The King.

James Hetfield (Metallica): Avenged Sevenfold jsou skvělí. Líbí se mi vše, co dělají. Byli společně s námi na prvním Orion Music + More, kde jsem je představil. Vždycky mam něco od nich ve svém playlistu.

Ben Bruce (Asking Alexandria): Album Hail To The King je úžasný. Je to jedna z mejch oblíbenejch nahrávek minulýho roku. Stále ho ještě poslouchám skoro každý den. Zůstali věrní tomu, co dělají. Museli si poradit a zvyknout si na situaci, která je potkala. S kluky z A7x jsme dobří přátelé a vím, že jsou velkými fandy Guns N’Roses, Mötley Crue a Metallicy – stejně jako my. Myslím, že se jim podařilo vytvořit nahrávku, která obsahuje všechny dobrý věci, aniž by je tam násilně narvali. Je to moderní interpretace alb Guns N’Roses nebo Metallicy, což je fakt super.

Tech N9ne: Můj bože, Hail to the King je parádní! Jsem velkej fanda, takže když kluci měli koncert v Kansas City, nemohl jsem tam chybět. Byl jsem v backstagy a oni se mně zeptali, jestli chci zůstat za pódiem. Odpověděl jsem, že ne, že pujdu do kotle, abych si to pořádně užil. Věnovali mi moji nejoblíbenější písničku „A Little Piece of Heaven“. Bylo to úžasný. Poprvé jsem od nich slyšel album City of Evil, když vyšlo. Chtěl jsem nahrát písničku s M. Shadowsem, ale MGK (Machine Gun Kelly) mě předběhl na jeho posledním albu. Musíme s tim něco udělat. MGK a já jsme kmoši, ale nechci udělat to samý. Shadows je fakt skvělej zpěvák.

Jeff Kendric (DevilDriver): Hail To The King je jedno z mých nejoblíbenějších alb za poslední léta. A7x fakt vědí, jak vzdát hold klasickému metalu, zatímco do něj přidají vlastní „ingredience“. Je to fakt dobře udělaný album s krutym shreddingem Synystera Gatese. Je to skvělej hráč! Tenhle chlap je pro mě jednoznačnou inspirací.

Machine Gun Kelly: To sou moji kluci! Hail to the King je další z jejich skvělejch nahrávek. Řeknu to znova, M.Shadows má jeden z nejlepších hlasů vůbec. Fakt ho žeru a jako fanoušek jsem unešen.

Chris Howorth (In This Moment): Nový album A7x mam rád. Zní to fakt dobře. Poslouchání jsem si fakt užíval.

„Fieldy“ (Korn): Jsou fakt úžasná kapela a stali jsme se dobrými přáteli. Jsme prakticky sousedi. Hail to the King se mi líbí, má ten správnej zvuk klasickýho metalu. Je skvělý!

zdroj: deathbatnews

| Článek publikován: 31.7.2014(Čtvrtek)v19:20 v rubrice: Rozhovor |

Můžete zanechat komentář

Předchozí článek: « | Následující článek: »

21.10.2015 - 23:48:Zacky V. potvrdil v interview pro časopis Kerrang, že kapela nahrává ve studio nové album!
21.10.2015 - 21:11:A7x představují jeijch koncert na Download festivalu ve hře Guitar Hero live Video z GH
13.10.2015 - 16:28:Ex-bubeník Arin Ilejay se stal tátou, gratulujeme! Foto
8.6.2015 - 20:01:Přesně před 10 lety kapela vydala velmi úspěšné album City of Evil!
1.2.2015 - 21:11:Přesně v tento den, v roce 2001, kapela vydala debutové album "Sounding the Seventh Trumpet" pod vydavatelstvím Goodlife Records.
22.1.2015 - 22:48:Přidána fotogalerie z Asijské Tour + sekce Koncerty (v sekci Extra) Média/Galerie
10.1.2015 - 14:23:ACID RAIN poprvé naživo v Číně video zde
23.11.2014 - 23:29:Přidán wallpaper (s Jimmym a Arinem) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
10.10.2014 - 17:00:Přidán wallpaper (s motivem WTF: Ressurected) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
30.9.2014 - 17:47: Doplněna sekce Extra/Zajimavosti

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Koupíte si WTF: Resurrected?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...