Zajímavosti

<- Zpet

Zde je pár zajímavostí z doby před Avenged Sevenfold. Postupně budou přibývat.

a7xyoungMatt a Jimmy se znají od cca deseti – hráli spolu basketbal.

Na popud své matky se Matt učil hrát na piáno nejméně 4 roky i přesto, že ho více zajímala kytara. Kytaru také vyzkoušel, ale nechal toho, protože neuměl zahrát písničky svých oblíbených kapel.

Nápad založit kapelu „Succesful Failure“ byl Mattův.

Brianovo a Jimmyho první setkání bylo velmi zajímavé. Brian se přistěhoval do Huntington Beach, kde navštěvoval stejně jako Jimmy osmou třídu. Brian zahlédl Jimmyho u školy a rozhodl se, že s ním nechce mít vůbec nic společného. Dle něj byl Jimmy uřvaný a nesnesitelný. Chtěl se prostě Jimmymu vyhnout za každou cenu. Jimmy s Brianem měli společně dílny a při jedné hodině, kdy Brian čekal ve frontě – v ruce držel svůj výtvor, uviděl před sebou Jimmyho. První, co ho napadlo, bylo „a ku*va“. Jimmy se otočil a všiml si Briana, jak stojí za ním. Jimmy začal do Briana různě šťouchat, na což Brian reagoval tím, že Jimmyho udeřil nejsilněji, jak mohl. Poté, co museli opustit třídu, si začali povídat. Jimmy nosil klobouk s nápisem „Drum Workshop“, který Briana iritoval. Brian se zeptal, co ten nápis znamená a Jimmy mu odpověděl, že hraje na bicí. Později téhož dne šli k Brianovi domu. Jeho mladší brácha měl bubny a Jimmy na něj začal hrát. Brian byl ohromen tím, co slyšel. Zde je výňatek z časopisu Revolver: „Bylo to neskutečný. Hrál úplně stejně jako v době, kdy umřel a to byl v osmé třídě. Pouze dospěl, ale už v tý době uměl všechny ty věci jako double-bass a šílený „fills“. Byl jeden z nejlepších bubeníků, co jsem slyšel, né-li nejlepší.“

Mattova kapela „Successful failure“ chtěla o sobě dát vědět tím, že rozdávali letáky a hráli po boku různých kapel v knihovně a v parku.matt_young

Matt potkal Zackyho, když Zackyho kapela „MPA“ (Mad Porno Action) dělala předskokana Succesful failure“.

Zacky potkal Jimmyho na koncertu „Succesful Failure“. Vzpomíná, že tam mohlo být tak 10 lidí, z toho 1 barman. Jen tak seděl a poslouchal kapelu, když se najednou objevil vysoký, vyhublý a drsně vypadající kluk, který ho čapl a řekl mu: „Vstávej a jdi pařit, ty sra*ko!“. Zacky byl vyděšen. Jimmy ho pustil a všichni kolem začali najednou pařit. Celých 9 lidí!

Nakonec, jak se blížila maturita se obě kapely „Successful Failure“ i „MPA“ rozpadly.

Matt se bavil se Zackym o tom, že by rád přiměl Jimmyho, aby si s nimi zahrál a mohli by pak společně založit metalovou kapelu. Zacky s tím souhlasil a Jimmy také.

Avenged Sevenfold vznikla roku 1999 ještě, když byli členové kapely na střední škole. Na Zackyho kytaře můžeme vidět 6661, což je obrácený rok založení.

S názvem Avenged Sevenfold přišel Matt, který jen tak listoval Biblí a zastavil se u příběhu o Kainovi a Abelovi. Jedná se o pasáž Genesis: kapitola 4 (Chapter 4), verš 24. Zkráceně verš říká: „If Cain shall be Avenged Sevenfold…“

Zkratku (A7X) pro kapelu vymyslel Zacky. A7X tedy znamená: A = Avenged, 7= Seven, X= což znamená krát (fold).gates_rev_zacky_young

Jména členů A7x

Matt Sanders aka M. Shadows: Matt se rozhodl pro jméno Shadows, protože sebe viděl jako „temnou osobnost“. M. je zkrácenina od jména Matt, které Matt nechtěl použít.

Brian Haner jr. aka Synyster Gates: Jeho jméno vzniklo, když jeli v noci opilí s Revem přes park. Brian zde viděl několik bran (gates), které vypadaly hrozivě (sinister). Brian začal křičet na celý park „“My name is Synyster Gates and I am awesome!”.

Zachary Baker aka Zacky Vengeance: Zacky měl menší trable s lidmi na střední škole, kteří o něm pochybovali, tak se rozhodl, že něco dokáže, aby se těm, co pochybovali, pomstil (vengeance).

Jonathan Lewis Seward aka Johnny Christ: Původně si vymyslel jméno Johnny Walker, ale Zacky přišel se jménem Johnny Christ jen proto, aby lidi naštval.

James Sullivan aka The Reverend Tholomew Plague / The Rev: Jimmy již svůj pseudonym měl, tak si ho ponechal. Nicméně neexistuje žádná oficiální historka o tom, jak vznikl

a7xyoung2  gates_younng   syn-rev_young

 

21.10.2015 - 23:48:Zacky V. potvrdil v interview pro časopis Kerrang, že kapela nahrává ve studio nové album!
21.10.2015 - 21:11:A7x představují jeijch koncert na Download festivalu ve hře Guitar Hero live Video z GH
13.10.2015 - 16:28:Ex-bubeník Arin Ilejay se stal tátou, gratulujeme! Foto
8.6.2015 - 20:01:Přesně před 10 lety kapela vydala velmi úspěšné album City of Evil!
1.2.2015 - 21:11:Přesně v tento den, v roce 2001, kapela vydala debutové album "Sounding the Seventh Trumpet" pod vydavatelstvím Goodlife Records.
22.1.2015 - 22:48:Přidána fotogalerie z Asijské Tour + sekce Koncerty (v sekci Extra) Média/Galerie
10.1.2015 - 14:23:ACID RAIN poprvé naživo v Číně video zde
23.11.2014 - 23:29:Přidán wallpaper (s Jimmym a Arinem) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
10.10.2014 - 17:00:Přidán wallpaper (s motivem WTF: Ressurected) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
30.9.2014 - 17:47: Doplněna sekce Extra/Zajimavosti

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Koupíte si WTF: Resurrected?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...