Zpráva od Matta

<- Zpet
Zpráva M. Shadowse na facebooku.

Na oficiálním facebookovém profilu kapely se objevila zpráva od Matta. Matt v ní např. píše o novém albu, děkuje fanouškům za podporu či oznamuje pár věcí do budoucna. Celou zprávu si můžete přečíst po rozkliknutí novinky.

 

Drazí přátelé,

Už je to nějakou dobu, co jsme měli tu možnost se s vámi spojit a komunikovat přímo. Posledních pár let bylo divokých a nyní si konečně můžeme s úlevou oddechnout. Je to skvělý pocit sdílet s Vámi tajemství (album The Stage), které jsme si dlouhou dobu schovávali. Chtěli jsme Vás všechny překvapit a využít vydání tohoto alba k tomu, abychom Vás uvedli do nové éry Avenged Sevenfold. Důvodem, proč jsme se rozhodli Vás překvapit vydáním alba je ten, že jsme zjistili, že mnoho lidí, kteří dělají muziku začli upadat do stereotypu a nudit nás všechny. Cítíme, že s tím, jak se přesouváme do roku 2017 je na čase probrat se a začít si všímat světa kolem nás. Nechtěli jsme si pouze „vylít“ srdce a duši muzikou, kterou MY chceme dělat, ale chtěli jsme Vám dát něco odlišného a vzrušujícího. To zahrnuje i merchandise, který připravujeme, pop-up obchody (jde o krátkodobé pronájmy maloobchodních prostor pozn.red.), produkci, jak se album vyvíjelo atd. Cítíme, že se svět pohybuje mnohem rychleji, než tomu bylo před deseti lety. Chceme si osvojit různé způsoby poslechu muziky. Je nám jedno, kde posloucháte, chceme jen, abyste poslouchali! Doufáme, že jste stejně nadšeni z nadcházející muziky a show, které se chystají v následujících letech. Snažíme se tvrdě makat, abychom pro Vás vytvořili zábavu a zážitky.

Teď s tím vším co jsem řekl, byste mě mohli nazvat pokrytcem. Právě jsme vydali nejkomplexnější album naší kariéry. Album, které pravděpodobně budete muset slyšet několikrát, než se do něj naplno ponoříte. Je možné, že ve světě, který jde dopředu tak rychle, nebude místo pro tento typ alba. Plně chápu, jestliže lidé chtěli něco jiného, něco chvilkového a očekávaného. Nicméně my jsme došli k závěru, že občas dobré věci vyžadují čas, než si zvyknete. Věřím, že naše A7x rodina si ten čas na zpracování, který toto album vyžaduje, udělá. Až poté se můžete rozhodnout, jestli se Vám líbí nebo ne. Témata, která jsou na albu propírána, jsou skutečná a pro nás důležitá. Muzika nás dojímá, tak doufáme, že zasáhne i vás. Ještě než půjdu, tak bych rád přivítal Brookse Wackermana do rodiny. Není ničím jiným, než úžasným přínosem na této šílené jízdě a my se těšíme na mnoho, mnoho dalších let. Všem vám děkuji za Vaši trpělivost za poslední roky a nemůžeme se dočkat, až Vám ukážeme věci, které pro vás máme v obchodě. Užijte si Halloween s vašimi přáteli a rodinami.

M. Shadows

 

| Článek publikován: 31.10.2016(Pondělí)v21:17 v rubrice: Kapela |
Předchozí článek: « | Následující článek: »

21.10.2015 - 23:48:Zacky V. potvrdil v interview pro časopis Kerrang, že kapela nahrává ve studio nové album!
21.10.2015 - 21:11:A7x představují jeijch koncert na Download festivalu ve hře Guitar Hero live Video z GH
13.10.2015 - 16:28:Ex-bubeník Arin Ilejay se stal tátou, gratulujeme! Foto
8.6.2015 - 20:01:Přesně před 10 lety kapela vydala velmi úspěšné album City of Evil!
1.2.2015 - 21:11:Přesně v tento den, v roce 2001, kapela vydala debutové album "Sounding the Seventh Trumpet" pod vydavatelstvím Goodlife Records.
22.1.2015 - 22:48:Přidána fotogalerie z Asijské Tour + sekce Koncerty (v sekci Extra) Média/Galerie
10.1.2015 - 14:23:ACID RAIN poprvé naživo v Číně video zde
23.11.2014 - 23:29:Přidán wallpaper (s Jimmym a Arinem) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
10.10.2014 - 17:00:Přidán wallpaper (s motivem WTF: Ressurected) do sekce Ke Stažení/Wallpapers
30.9.2014 - 17:47: Doplněna sekce Extra/Zajimavosti

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Koupíte si WTF: Resurrected?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...